Rks Rs3 Pro X Elektrikli Katlanır Bisiklet 

  12.05.2024
  56
  Rks Rs3 Pro X Elektrikli Katlanır Bisiklet 

  Oldukça başarılı bir tasarıma sahip olan bu model birçok aksesuarla birlikte sizlere ulaşır. Elektrikli bisikletlerden farklı olarak katlanır özellikli olması günlük hayatınızda ya da seyahatlerinizde vazgeçilmeziniz olacaktır. Fat Bike sınıfında olan bu modelde sürüş konforunuz artarken görünüşü konusunda arkadaş çevrenizden de olumlu geri dönüşler alırsınız.  

  Rks Rs3 Pro X Nasıl Kapanıp Açılıyor? 

  rs3 pro x bisiklet

  Katlanır bisikletler oldukça pratik bir katlama mekanizmasına sahiptir. Bu kolay katlanma avantajı ile bir dakika içerisinde katlayıp araçlarınıza kolaylıkla koyabilirsiniz. İlk olarak pedalları içe doğru katlamanız gerekir. Ardında gidonu katlayıp bisikleti tam orta kısmından katlayarak bu işlemi tamamlarsınız. Bu katlama yöntemi bazı markalarda farklılıklar gösterse de büyük çoğunlukla bu yöntem tercih edilir. Açılış işleminde ise kapatma işleminin tersi adımlarla yapabilirsiniz. 

  Rks Rs3 Pro X Dezavantajları Nelerdir? 

  Pek çok artısının yanında eksileri mevcuttur elbette.  

  • Standart bir katlanır bisikletten çok daha fazla yer kaplar. Sebebi ise Fat Bike lastik modeline sahip olmasıdır.
  • Ağır bir bisiklet olmasıdır. Elektrik desteğiniz bittiği sırada özellikle yokuşlu yollarda sizlere büyük bir dezavantaj sunar. 

  Rks Rs3 Pro X Kaç Km Hız Yapar? 

  Güvenli sürüş kapsamında 25 km/h hızda sürüş yapmanıza olanak sağlar. Ekranında bulunan ayarlara erişim sağladığınızda bu hız limitini 45 km/h hıza çıkarmanıza da olanak sağlamaktadır. 

  Rks Rs3 Pro X Kaç Km Yol Gider? 

  Pedal desteği ile kullanımlarda sizlere 40-50 km arası bir menzil sunar. 

  Rks Rs3 Pro X Şarj Süresi Ne Kadardır? 

  Rks rs3 pro x modelinde taşınabilir bir akü mevcuttur. Dilediğiniz yerde şarj etme olanağınız bulunur. Ortalama şarj süresi 5-6 saat arasındadır. 

  Rks Rs3 Pro X Lastik Tamiri Nasıl Yapılır? 

  Bu modelde iç lastik mevcuttur. Bisiklet tamir kitleri ile patlayan kısımlara yama yaparak sürüşlerinize devam edebilirsiniz. 

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.